© 2019 by MINDSNAPSHOT.com

WORKSHOPY

ZŮSTAŇTE V KONTAKTU

CELÉ MENU

NAPIŠ NÁM. ODPOVÍME

Lucie Kociánová

PR & Social Media

Martina Chomátová

@communitymaker

Ahoj. Já jsem Lucie a já Martina.

Každá máme na starost jiný kousek naší komunikace, ale obě máme stejnou touhu.

Mít nadšené a spokojené účastníky, kteří o nás rádi mluví. Takže, jestli nám máte co říct, neváhejte a napište nám. Budeme se těšit.

Lucie & Martina

GDPR

V rámci zlepšování našich služeb využíváme cookies. Plné znění ochrany Vašich dat najdete >ZDE<

  • Facebook
  • YouTube

Kruh Integrity

Rodina

Zázrak kouzelných tlačítek

Workshop pro celou rodinu v rozsahu 11 hodin, který ti ukáže nejen způsoby komunikace ve tvé rodině, ale i tvé vlastní automatizmy a jak s nimi pracovat. 

MINDSNAPSHOT SIGNITURE

BÁJEČNÝ POHLED NA RODINU SKRZE METODU MINDSNASHOT, PŘI KTERÉ SE NEJEN S DĚTMI DOBŘE POBAVÍTE, ALE TAKÉ NAHLÉDNETE NA SVOJE ŽIVOTNÍ A RODINNÉ SITUACE Z NOVÉHO ÚHLU.

"TĚŠTE SE, MÁTE NA CO!"

MARTINA CHOMÁTOVÁ

Tento workshop patří do sady workshopů, kde někteří naši účastníci svou vlastní prací navazují na témata, kterých se dotýkáme. Společně s nimi tak připravujeme edice, které vycházejí z jejich pera a životních zkušeností.  

 Jsme individuální a jedinečné osobnosti. Každý z nás, každý člen rodiny. Vychovávali nás, nyní vychováváme my. Díky tomu máme v sobě spoustu kouzelných tlačítek, které v nás vyvolávají chování, kterého se občas až lekneme. Někdy se dohadujeme, který způsob výchovy je lepší, který horší.

My doporučujeme začít u sebe a objevit naše vlastní tlačítka a předsudky. Rozkrýt jejich vzájemnou interakci v rámci naší rodiny. Naše vzájemná komunikace a následná výchova je pak mnohem jednodušší a efektivnější.

Stojí to za to! 

Dopolední program pro děti

3 hod

Po dobu samostatné práce rodičů mají děti zajištěný program, včetně kreslení obrázku k tématu workshopu.

Společná práce rodičů s dětmi

4 hod

Společná práce rodičů a dětí nad společným tématem. Čas pro první osobní pozorování rodiny a svých osobních nastavení, svých kouzelných tlačítek.

OBSAH WORKSHOPU

Den 1

Jak funguje naše myšlení. Jaké máme hranice a příležitosti.

3 hod

Projdeme si základní principy našeho myšlení z pohledu jeho fyziologie. Zjistíme, jaké máme omezení, jaké máme příležitosti  a jak vše souvisí s rodinou.

Sdílení společné práce a zadání individuální práce pro rodiče

Odpolední program pro děti

1,5 hod

Společně si nasdílíme zážitky ze společné práce s dětmi.  Společně projdeme první pozorování kouzelných tlačítek. Rodiče dostanou zadání na individuální práci, jako přípravu na druhý den.

1,5 hod

Po dobu sdílení zážitků mají děti připravený program,  s ohledem na věk a počasí.

OBSAH WORKSHOPU

Den 2

Prezentace zpracování zadání

z předchozího dne

hod

Společně si nasdílíme svoje individální pohledy na věc, jaké máme jako rodiče nastavení a kde se objevují naše vnitřní kouzelná tlačítka.

Dopolední program pro děti

2 hod

Po dobu společné práce mají děti připravený program s ohledem na věk a počasí.

Individuální sezení

1 hod

Individuálně si uzavřeme workshop, projdeme vaše otázky a témata která budete potřebovat. Doporučíme tipy a triky jak na to.

Workshop se hodí pro rodiče, kteří hledají odpovědi, kteří cítí že mají co zlepšit nebo jsou "jen" zvídaví.

Pro každého, kdo chce ve svém životním příběhu jít dál a chce být ještě spokojenější.

DETAILY WORKSHOPU

Délka: 11 hodin

Cena: 5.450,- Kč s DPH

Začátek DEN 1: 9:00, Konec DEN 1: 19:00-20:00

Začátek DEN 2: 9:00, Konec DEN 2: 16:00

Max. počet účastníků ve skupině: 4 rodiny

Místo: Ovčín Rohan @RHN44, Velká Rovná 1, Pacov

Alena Nekovářová

Hlavní lektor & Metodik

Kruh Integrity Rodina ti hravou formou ukáže nejen pohled na tvou rodinu, ale i na sebe sama. Poodhalí jaké vzorce chování se v rodině odráží, jak se v nich orientovat a jak s nimi pracovat. 

Děti si užijí Vysočanskou přírodu a hry za doprovodu vyškoleného Evoera pro práci s dětmi. Nejen že nám pomůže s péčí o děti v čase kdy budeme společně pracovat, ale poskytne i cenné rady a tipy pro výchovu dětí.

‚‚Bylo to výborné školení, které nám dovolilo nahlédnout doslova na papíře na náš současný stav rodiny a pak také na náš osobní vztah. Bylo očistné tomu čelit, poznat naše trápení, abychom je mohli přijmout a pak opustit. Výborné bylo zajištěné hlídání. Těšíme se, že přijedeme znovu."

Olina

"Jsem ráda za bezpečný prostor, ve kterém jsem mohla otevřít náročnější témata a získat nadhled a jiný pohled na téma. Vím na čem začít pracovat a co zlepšit. Seminář bych doporučila všem rodinám, které si chtějí užít čas spolu v přírodě a zároveň se chtějí podívat na nějaké problémy, které aktuální řeší a posunout tak vztah na novou úroveň."

Tereza

Reference